Zájem o HHC je enormní. Proč je tak populární?

S rostoucí mírou legality konopí došlo ke zvýšení produkce konopí a marihuany. Současně byly vyrobeny různé kanabinoidy se stejnými výhodami jako ty spojené s THC. Jedním z takových nedávných kanabinoidů je HHC. Možná uvažujete o vyzkoušení HHC, ale potřebujete více informací o tom, co se chystáte užívat. HHC znamená hexahydrokanabinol. Extrahuje se z THC hydrogenačním procesem. To znamená, že na místě dvojné vazby je ve formulaci vodík. Představíme si vliv HHC na tělo, abyste věděli, jak můžete těžit z jeho účinků.

Co dělá HHC?

HHC lze užívat mnoha způsoby, skvělou volbou jsou HHC náplně pro vapování nebo kouření HHC květů. Přestože se HHC stal na trhu populárním, o jeho funkcích je známo jen málo. Většina výhod a účinků tohoto kanabinolu byla dosud spekulativní. Některé výhody s tím spojené zahrnují:

Změněný stav vědomí

Malý výzkum této látky, který byl dosud proveden, dokazuje, že plní funkce podobné THC. Je známo, že THC spouští uvolňování dopaminu ve velkém množství. To vede k pozměněnému stavu vědomí. HHC také poskytuje takový pocit, který přiměl některé uživatele THC k tomu, aby si mezi oběma tvořili podobnost.

Snížení pocitů nevolnosti

Další funkcí THC je snížení pocitů nevolnosti. Některé lékařské autority doporučují látku lidem, kteří nemají chuť k jídlu a cítí nevolnost. Tato funkce byla také spojena s HHC.

Zvyšuje aktivitu

Lidé, kteří tuto látku užívali, zaznamenali zvýšenou míru aktivity.

Zlepšení nálady

Někteří lidé, kteří užívají HHC, hlásili, že cítí lepší náladu. To může být pro některé lidi motivačním faktorem k užívání této látky, pokud se potřebují dostat třeba ze špatné nálady.

Léčebné výhody

Studie ukázaly, že HHC má potenciální vliv na chronickou bolest a bolesti kloubů. HHC bylo považováno za užitečné při snižování zánětu v jakékoli části těla. To byla dobře známá vlastnost kanabinoidů. Je také užitečný pro snížení otoků.

Má HHC vedlejší účinky?

Opět, některé vedlejší účinky THC byly spojeny také s HHC. Nežádoucí účinky se u lidí liší, protože lidé reagují na stejnou látku odlišně. Některé z vedlejších účinků jsou úzkost, závratě, pocit suchosti v ústech, zvýšená chuť k jídlu, nespavost nebo paranoia. Samozřejmě závisí na množství a způsobu užití.

Kde koupit HHC

HHC můžete pořídit v celé řadě kamenných obchodů a dokonce i v různých výdejních automatech. Pokud ale chcete mít záruku kvality a nízké ceny, nejlepším místem pro nákup je internetový obchod Zahulime.cz, kde se vám nabízí HHC produkty v prvotřídní kvalitě.