Kvalitní matrace představuje základní prvek pohodlného a zdravého spánku

Vzhledem k tomu, že většina z nás tráví v posteli a spánkem téměř třetinu života, je dobré vybrat nejen dobrou postel, ale vhodná je i kvalitní matrace. Jen taková umožní dobrý spánek, relaxaci a odpočinek.

Tyto důvody vás přesvědčí pro pořízení kvalitní matrace

Kromě příjemného spánku existuje celá řada dalších důvodů, proč si pořídit kvalitní matrace. Poskytují pohodlí i zdraví naráz. Spánek na kvalitní matraci podpoří zdravou polohu těla během spánku a páteři poskytne dostatečnou oporu. Správná poloha během spánku funguje jako dokonalá prevence proti bolesti zad nebo krční páteře. Také eliminuje riziko vzniku krevních sraženin.

Kvalitní matrace podporuje hygienu spánku. Pořídíte-li si takovou, která bude vyrobená z hypoalergenních materiálů, eliminuje riziko vzniku alergií, které jsou spojovány s plísněmi, prachem nebo roztoči. Tento fakt je velmi důležitý pro osoby trpící alergiemi nebo různými druhy respiračních obtíží.

Kvalitní matrace umí rozložit tělesnou váhu a vy si na těle nevytváříte otlaky. Také minimalizujete vznik bolestí a omezení hybnosti kloubů.

Pořídíte-li si kvalitní matraci slibuje dlouhou životnost. Investice do kvalitní matrace navíc šetří vaše finanční prostředky, neboť vám vydrží velmi dlouhou dobu.

Budete-li dobře spát, eliminujete riziko vzniku stresu a depresí. Pohodlný a kvalitní spánek představuje jeden z velmi důležitých faktorů snižování stresu a zlepšování celkové pohody.

Vidíte, že výběr matrace není radno podceňovat. Volte ověřené a spolehlivé matrace. Mezi ty patří společnost PURTEX – český a slovenský výrobce postelí a klinicky hodnocených matrací.

Nabídka PURTEX

Kromě matrace 90×200 nabízí PURTEX i matrace na míru. Prohlédněte si nabídku společnosti na webu matrace.purtex.cz. Nevíte-li si rady, využijte možnost rady od spolehlivých výrobců.