EFT terapie je účinným nástrojem, který vás dokáže zbavit celé škály problémů

Jen málokdo může s čistým svědomím prohlásit, že se cítí dobře. Nejde ale jen o fyzické zdraví, ale také o to psychické, které se nejvíce podílí na kvalitě našeho života a na naší spokojenosti. Cítíte se být skutečně šťastní? Někteří šťastní jsou, ale mnoho lidí se cítí být zlomeno životem, mají nízké sebevědomí, trpí nadváhou, nespavostí, vztahovými problémy, traumaty, fobiemi, úzkostí, panickými ataky aj. S tímto vším může účinně pomoci EFT terapie.

EFT terapie může pomoci i vám

Vše vychází z našich emocí, které ovlivňují tělo i psychiku. EFT terapie je technikou emoční svobody, která vám umožní zbavit se jak negativních emocí, tak i různých strachů. Pokud se cítíte sklíčení a nedaří se vám vašich problémů zbavit, měli byste EFT terapii vyzkoušet, eft terapie cena není vysoká a její efekt je k nezaplacení. Mnoha lidem velmi pomůže již první terapie, díky které se můžete zbavit negativních vlivů a chronických bolestí. Můžete na ni přijít nešťastní a odejít plní energie a bez problémů, které vás tížily.

EFT v sobě kombinuje principy čínské medicíny, psychologie a akupresury. Terapeutka vám bude jemně poklepávat prsty na meridiánové body těla, zatímco budete mluvit o svých problémech. Jelikož budete emočně naladěni na své problémy, dojde při kontaktu s meridiánovými body k odblokování energie která byla nahromaděna. Díky tomu může energie dále proudit tělem a negativní emoce spojené s problémem začnou ustupovat a vy se budete cítit lépe. Na EFT terapii je skvělé, že je vhodná bez výjimky pro každého, koho trápí problémy nebo minulost a chce pracovat na vyřešení těchto problémů.

Kdo vám ale EFT terapii zajistí? Skvělou volbou je zkušená EFT terapeutka Daniela Vojtová, která vystudovala EFT Akademii v Praze. Můžete navštívit její webové stránky eft-danielavojtova.cz, kde se dozvíte všechny potřebné informace a kde můžete terapeutku také kontaktovat.