Kratom dokáže pomoci s celou škálou problémů

Léčivých bylin existuje nespočet. Zatímco dříve lidé jejich moc znali, postupně je nahradily farmaceutické alternativy, které mají často mnoho vedlejších účinků. Není divu, že se lidé vrací zpět ke znalostem našich předků. Kromě bylin rostoucích v Čechách se vyplatí poohlédnout po mocných bylinách pěstovaných v zahraničí. Obzvláště velkou popularitu si získala rostlina z jihovýchodní Asie, které se říká kratom.

Z kratomu se stala senzace

Kratom, latinsky mitragyna speciosa, je stálezelený tropický strom, ze kterého se užívají především jeho listy. V zemi původu jde o velmi dobře známý lék, trvalo mu ale velmi dlouho, než si našel cestu do celého světa. Jakmile se začalo mluvit o jeho vlastnostech, stala se z něj senzace. Stále více lidí hledá kratom na prodej a jelikož si ho můžete zcela legálně koupit, nic vám nebrání v poznávání jeho účinků. Domorodci často konzumovali nebo žvýkali celé listy. Vám se nabízí kratomový prášek, který vznikl tak, že se listy usušily a namlely. Tento prášek stačí zapít vodou, rozmíchat ve vodě nebo třeba přidat do jídla.

Účinky kratomu

Kratom má širokou škálu účinků a nese s sebou i určitá rizika, ta se ale týkají především těch, kteří nedbají na rozumné dávkování. Účinky kratomu jsou spojeny s přítomností dvou hlavních alkaloidů, mitragyninu a 7-hydroxy mitragyninu. Kratom se hojně užívá k utišení bolesti a to dokonce té chronické. Dokáže regulovat tok mysli a uklidňovat nervy, po užití kratomu se můžete snadno dostat do stavu relaxace. Z toho důvodu je vyhledávaný lidmi trpícími úzkostí, stresem a depresemi. Také napomáhá dosáhnout klidného spánku, zejména ve vyšších dávkách. Nižší dávky působí naopak jako stimulant, který potlačí únavu a probudí ve vás energii. Pomůže zlepšit koncentraci a také vaše kognitivní funkce. Mezi muži je oblíbeným zesilovačem libida, který vrací chuť do intimního života. Pomáhá ale také třeba s hubnutím a lepším pohybem střev.

Jde o všestrannou bylinu a není divu, že lidi zajímá, kde naleznou kratom velkoobchod. Tím místem je internetový obchod Kratombird.cz, kde si můžete koupit kratom za výhodné ceny a navíc ve vysoké kvalitě.