Dopřejte sobě a svým blízkým kvalitní doplňky stravy

Zdraví podpoří kvalitní doplňky stravy. Širokou nabídku naleznete na webu senzamedical.cz. Přinášíme vám tipy třeba na vánoční dárky.

Lipozomální vitamín C

Pokud potřebujete podpořit obranyschopnost vašeho organismu nebo bojovat proti každodennímu stresu, či únavě, pak je lipozomální vitamín C tou ideální volbou. Je vhodný pro všechny členy rodiny a to jak v chřipkovém období a při nachlazení, tak také jako prevence proti infekcím. Využijete jej během rekonvalescence nebo v případě dlouhodobějšího stresu. Díky svým antioxidačním účinkům pomáhá bojovat proti stárnutí organismu a také neutralizuje škodlivé volné radikály. Proč právě lipozomální forma? Neboť zajistí vysokou vstřebatelnost vitamínu. Ten je obalený ve slunečnicovém lecitinu, který umožní velmi účinné vstřebávání ústy. Také je tato forma více šetrná k žaludku. Kromě výše zmíněných výhod také podporuje lepší vstřebávání železa a podporuje syntézu kolagenu. K dostání je v příjemné jahodové příchuti.

Kloubní výživa

Kloubní výživa je velmi důležitá. Na e-shopu naleznete hned dva přípravky:

  • PROFIVIT Joint plus v tabletách, který poskytuje pečlivě sestavené složení. Obsahuje glukosamin sulfátu, MSM (methyl sulfonyl methanu), křemík a vitamín C v doporučené denní dávce. Pokud jsou tyto látky podávány současně, mají vyšší účinnost, Přípravek tak může působit komplexně na podporu kloubů.
  • BIOONO EPI D v kapslích je přírodní doplněk obsahující tužebník jilmový, který napomáhá vylučování vody a moči z organismu. BIOONO EPI D obsahuje unikátní směs bylin a hub pro dokonalý účinek.

Vitamín D3

Vitamín D3 představuje doplněk stravy, který přispívá k udržení normální činnosti kostí, svalů a zubů. Kromě toho plní roli prehormonu. Každý orgán a tkáň v těle pro svou správnou činnost vyžaduje dostatečné zásobování vitaminem D. Vzhledem k tomu, že naše tělo přijímá tento vitamín ze slunce, je vhodné jej tělu především v zimních měsících, dodávat ve formě doplňků stravy.